Hakkımızda

Sar-İş

Sarisyay kurulduğu günden bu yana bulunduğu sektörde öncü firma olmayı hedeflemektedir. Kaliteden ödün vermeden müşteri memnuniyetini esas alarak hizmet vermekteyiz. Yay üreticisi konumundaki firmamız teknolojik yenilikleri yakından takip ederek son teknoloji makinalar kullanarak üretim yapmaktadır. Alanında uzman kadrosu ve geniş ürün yelpazesiyl hizmetinizdedir. Kendi ürettiğimiz yüksek kalitedeki yay çeşitlerimizle yay üretiminde Türkiye’de öncü firma haline gelmeyi hedeflemekteyiz.
Ürünlerimizi kalite ve özen ile üretmekteyiz. Müşteri memnuniyetini kendimize ilke edinerek her zaman daha iyi hizmet vermek için çalışmaktayız. Alaninda uzman kadromuzla siz müşterilerimize en iyi ve en kaliteli hizmet vermeyi amaçlamaktayız.

Misyonumuz

SAR-İS YAY SANAYİ müşteri memuniyetini en üst seviyede tutarak ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak, çalışanlarımızın güvenlik içinde kişisel gelişmelerini ön plana çıkartarak bilinçli bir çalışma ortamı oluşturmaktır.

Vizyonumuz

Toplam kalite yönetimi sistemi içinde gelişen teknolojiyi sürekli izlemek ve sektöründe marka olabilmek için ürün ve hizmetimizi azami seviyeye yükselterek müşteri memnuniyetini arttırmaktır.

Kalite Politikamız

SAR-İŞ YAY olarak; Misyonumuz; koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamak, müşterilerimizin sunmuş olduğumuz ürüne ve firmamıza olan güvenini sürekli kılmak, rekabet gücümüzün sürekliliğini sağlamak, Bulunduğumuz sektörde rakiplerimizin ilerisinde yer almaktır. – Tüm birimlerde, sürekli gelişme ve iyileştirmeyi uygulayarak, etkinliği ve verimliliği arttırmak, – Müşterilerimizin ve piyasaların istek ve beklentilerini sürekli izleyerek, teknolojiyi takip ederek kendimizi daha da geliştirmek, – Üretimde müşterilerimize kalite, hız ve güven sunmak, – Yasal ve mevzuat şartları ile ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistem Standardının gereklerini yerine getirmek, Yönetim Sisteminin etkinliğini sürekli iyileştirmek, Firmamızın amaç bağlamına uygun stratejik istikametini desteklemek, Politikamızdır.

Telefon

+90 (212) 277 28 68

E-Mail

info@sarisyay.com

Adres

Fatih Sultan Mehmet mahallesi No:1 Sarıyer/İstanbul

Blog Yazılarımız